Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常實用 替換方便 很好的收納
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$149
Original Price: NT$171
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Black |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25022039623266232 |
Brand Name: ESSAGER
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ESSAGER-sc-014444899.html
Quality: 6860339 people said the quality is very good!
Author: h***1
Date:
Review: 非常實用 替換方便 很好的收納
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***趣
Date:
Review: 充電速度待加強,使用方便收藏容易
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: h***0
Date:
Review: ABarang bagus. Pengiriman cepat. Suka suka
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***5
Date:
Review: 好好👍👍 👍👍 👍👍 👍👍
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.